Fabrika

KALICI BAŞARILAR İÇİN YENİLİKÇİ BİR VİZYON...

Gezegenimizin kendisi kadar eski olsa da, mermer modern kullanım alanlarıyla kendini sürekli yenileyen ve her gün başka bir formda karşımıza çıkan bir malzeme. Kullanıldığı sektörlerdeki hızlı devinim ve dinamizm, biz mermer üreticileri için sürekli yenilenmeyi ve kesintisiz modernizasyonu zorunlu hale getiriyor.

Altıntaş Doğal Taş Madencilik olarak, bu gerçeğin bilinciyle, bir parçası olduğumuz sektörleri yakından izleyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerini zamanında tespit etmeyi ve pazara en iyi şekilde yanıt vermeyi önemsiyoruz.

SEKTÖRÜMÜZE BİÇİM VEREN SON TEKNOLOJİ ALTINTAŞ DOĞAL TAŞ MEDİNCİLİK’TE.

Şirketimiz, müşterilerimizin memnuniyetini ve kalitede sürekliliği sağlamak için, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor. Tüm fanrikalarımızda üretimi, en son teknolojik avantajlara sahip makinalarla gerçekleştiriyoruz. Teknolojiyi takip etmek, sektörümüzün yeni nesil ihtiyaçlarını karşılamakta da bizi özgür kılıyor.

YÜKSEK HEDEFLERİN YÜKSEK KALİTE GEREKTİRDİĞİNİN BİLİNCİNDEYİZ.

Kendi ocaklarımızdan çıkardığımız mermer blokları fabrikamıza getirerek, dünyanın kabul ettiği standart ölçülerde ya da siparişin gerektirdiği özel ebatlarda; cilalı, mat cilalı ya da cilasız, pahlı veya pahsız üretimimizi titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli mermer üretiminin uzman personel ve modern makineleri kullanmaktan geçtiğinin bilincinde olan firmamız müşterileri için istenilen ebatta mermer işleyerek yılda 800.000 m² kapasiteye ulaşmıştır.